برندینگ و طراحی سایت هوش ناب

برندینگ

مشاوره و ارائه‌ی راهکار در ثبت برند و توسعه بازار با استفاده از تجربیات حوزه مشاوره کسب و کار و ابزار فناوری اطلاعات امکان ثبت و بهره برداری از 3برند این مجموعه معظم را ممکن ساخت.

طراحی سایت و سئو

یکی از افتخارات هورماه، علاوه بر مشاوره برندینگ اجرای پروژه سایت رسمی و فروشگاه آنلاین کتاب  هوش ناب بوده، و اینگونه   افتخار ادامه‌ی همکاری با این مجموعه نیز میسر شده است.

همچنین SEO سایت این مرکز سپرده شده و هم اکنون این مشتری از خدمات پشتیبانی  و  بهینه سازی  سایت نیز برخوردار می‌باشد.

  • مشتری: هوش ناب
  • تاریخ: زمستان 1397
  • لینک: hooshenab.com
  • فروشگاه اینترنتی کتاب هوش ناب: hooshenab.com/shop

هوش ناب

برند: هوش ناب
شماره ثبت : 297738
طبقه/طبقات بین المللی :9,16,28,35,39,41,42
آدرس پرونده:   پرونده  – هوش ناب (ssaa.ir)

 

 

راه راه هوش ناب RahRah

برند: راه راه هوش ناب RahRah
شماره ثبت : 329053
طبقه/طبقات بین المللی :9,16,28,35,39,41,42
آدرس پرونده: پرونده راه راه  RahRah (ssaa.ir)

 

 

ساعت شنی Sa’at Sheni

برند: ساعت شنی Sa’at Sheni
شماره ثبت : 328675
طبقه/طبقات بین المللی :9,16,28,35,39,41,42
آدرس پرونده:ساعت شنيSa’at Sheni (ssaa.ir)

 

 

درباره هوش ناب

هوش ناب؛ اندیشه و نگرش

هوش ناب با اندیشه گسترش نگاه عمیق‌تر به پدیده‌ها و  مسئله‌ها  و  توجه هرچه بیشتر به جنبه‌های پیدا و پنهان آن‌ها شکل گرفت.

دیدن(در معنای ساده و اولیه‌اش) دریافت ما از محیط اطراف، به واسطه حس بینایی است.  هوش ناب  معتقد  است «دیدن» را می‌توان با  تمرین‌های ذهنی   و  عملی،  به «نگاه کردن» و تماشای  دقیق‌تر  پدیده‌ها  تبدیل کرده و نکات ساده (اما از قلم افتاده)   و   پیچیدگی‌های  هر مسئله را نمایان نمود.

هدف این است که در هنگام رویارویی با هر موضوع،نه فقط حس بینایی،بلکه تمامی حواس  و قوای ذهن به کار گرفته شود و نوعی دقت و حساسیت به پیرامون، در وجود ما شکل گیرد.

تمرین وممارست دراین موضوع و نهادینه شدن این رفتارجدید در برخورد با مسائل،در گذر زمان منجر به شکل‌گیری نگاه تازه‌ای خواهد شد  که   ما آن را(دیدن با عمق بیشتر) می‌دانیم. نوعی کشف و شهود که ذهنِ پرورش یافته می‌تواند به صورت ساده وخودکاانجام دهد و حاصل آن، کشف و درک همه جانبۀ محیط پیرامون است.

هوش ناب بنا دارد محصولاتی ارائه نماید که به تقویت دانش ریاضی، رویکردهای واکاوی و حل مسئله، شناخت و ارتقاء ابعاد مختلف هوشی و  تقویت  بخش‌های گوناگون ذهن  بپردازد  و  با پرورش مهارت‌ها  و  استعدادها  (به خصوص از سنین خردسالی و کودکی) کمک کند تا عمیق‌تر ببینیم، بیندیشیم  و  دانشی آمیخته با بینش کسب نماییم.

تمامی آنچه اهمیت دارد،ایجا دو ارتقاء کیفیت است؛     کیفیت  در  رویارویی  با  هر  مسئله، اندیشیدن به آن و ارائه‌ی پاسخ مناسب به آن.

بنابراین اولین قدم ما در این مسیر، توجه همه جانبه به کیفیت محصولات به لحاظ محتوا،طرح و شیوۀ ارائه است.

ثبت برند، ثبت شرکت، طراحی سایت و خدمات بهبود آن تنها کاری نیست که مجموعه هورماه برای کسب و کار مشتریان خود انجام می‌دهد. این مجموعه افتخار آن را دارد که برای توسعه‌ی کسب‌وکار شما از خدمات پیشرفته کمک بگیرد.

برخی از خدمات کسب و کار ما:

مشاوره‌ی کسب و کار
طراحی سایت
SEO
پیگیری امور ثبتی، راه‌اندازی و تغییرات شرکت
امور برندیگ، ثبت برند و مشاوره در استقرار نرم افزارهای سازمانی و دیگر خدمات مرتبط با کسب و کار می‌باشد.

star

برنده ی جایزه

این واقعا یک تصویر عالی است!

keyboard_arrow_up