خدمات ما

web

نرم افزارهای تحت وب و موبایل

طراحی نرم افزارهای تحت وب و موبایل (کاملا ریسپانسیو و اختصاصی) ویژه کسب و کارهای بزرگ و متوسط. این خدمات شامل تحلیل نیاز سازمان و ارائه راهکار مناسب آن سازمان می باشد.

local_play

خدمات ویژه به مشتریان شما

امکان رضایت سنجی مکانیزه، دسترسی سریع هنگام شکایت و اعتراض، ارتباط با وب، پیامک، موبایل و تلفن، مدیریت خدمات دوره ای به مشتریان در یک بسته نرم افزاری ماژولار.

shop

مخصوص کسب و کار شما

نرم افزارهای تولید شده توسط هورماه تا کنون در کسب و کارهایی از جمله تاسیسات، تجهیزات پزشکی، موبایل، دوربین مدار بسته، لوازم خانگی و… مورد استفاده قرار گرفته است.

camera

راهکار خدمات پس از فروش

بسته آماده نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا جهت استفاده در مراکز خدمات پس از فروش و نمایندگان خدمات، حاصل بیست سال تحقیق و توسعه در کسب و کار خدمات و گارانتی.

trending_up

افزایش فروش شما با CRM

راهکار CRM ارائه شده، امکان مدیریت مشتریان بالقوه، سرنخ ها، مشتریان کنونی، رقبا، رویدادها و سایر مواردی که باعث هدفمندی و افزایش فروش می‎‎شود را برای شما فراهم کرده است.

support

پشتیبانی و خدمات به شما

هورماه علاوه بر خدمات پشتیبانی و بروز رسانی محصولات، خدمات مشاوره، آموزش و استقرار محصولات را به عهده گرفته و مشتریان را تا بهترین استفاده از محصول نرم افزاری همراهی میکند.

people

راهکار باشگاه مشتریان بی همتا

یکی از خدمات ممتاز ارایه شده توسط هورماه باشگاه مشتریان خدمات است، که امکان ارتباط مداوم، منظم و هدفند مشتری با مرکز فروش و خدمات پس از فروش را میسر می سازد.

code

برنامه نویسی

تیم تخصصی برنامه نویسی جهت تولید ابزارهای سفارشی و ارتباطی با همکاران. ارتباط با سایر شرکت های نرم افزاری و همچنین ارائه ی راهکارهای تخصصی به همکاران در صنعت IT.

star

خدمات ویژه

شرکت هورماه، فقط و فقط، برای مشتریان ویژه خود خدماتی از قبیل طراحی سایت، سئو، ارائه راهکارهای مارکتینگ، برندسازی، مشاوره مالی/مالیاتی، مشاوره خدمات ارائه میدهد.

تیم ماهر

تیم تخصصی هورماه و شرکت های زیر مجموعه، برای همه یک راهکار ندارد. کسب و کار شما میتواند، راهکار یا حتی نرم افزار اختصاصی خود را تجربه کند.

فقط به پیشرفت فکر کنید

اداره ی کسب و کار خود را از قبیل راهکار و ابزار با پشتیبانی حرفه ای به ما بسپارید و شما به توسعه و اهداف بسیار بزرگ فکر کنید. این هدف ماست.

sincere

صمیمی و جذاب

هورماه را همکاران صمیمی و فضای ارتباطی جذاب با همکاران و مشتریان ساخته است. علاقه مندیم با شما، تجربه ی یک توسعه ی خوب را شریک باشیم.

امروز با ما تماس بگیرید

تلفن تماس: 09028213334

ایمیل:  info@hoormah.com

هورماه برای همه ی نیازها یک نسخه تجویز نمیکند. ما راهکار اختصاصی شما را به شما پیشنهاد میدهیم.

keyboard_arrow_up