درباره ما

درباره هورماه رابین خاور

مشتریان معمولا” به دنبال محصولات ارزان­تر با کیفیتی پایین نیستند، آنچه می­خواهند به دست آوردن بهترین ارزش در برابر پولی است که می­پردازند. و در عین حال محصول اولیه را نیز در محدوده­ ی وسیع­ تری از آنچه می­باشد، در نظر می­گیرد. ما باید قادر باشیم نیازهای اضافی مشتری را با قیمتی که او مایل به پرداخت آن بوده و در ضمن از نظر او توجیه پذیر باشد برآورده سازیم. تأمین نیازهای اضافی مشتری بر ارزش اصلی محصول می افزاید و آنچه هورماه رابین خاور به آن می اندیشد این است که، مهم اجرای کار به نحو مؤثر و نتیجه بخش و در نظر داشتن نیازهای مشتری است. هور ماه رابین خاور با هدف کمک به بنگاه­ های تجاری در ارائه­ ی خدمات مناسب به مشتریان و همچنین حمایت از خریداران نرم افزار در دی­ ماه 1393 خورشیدی توسط گروهی از افرادی که سال ها تجربه­ ی تولید و فروش نرم افزارهای اطلاعاتی را داشتند، تاسیس گردید. سال­ها قبل از تاسیس شرکت هور ماه رابین خاور، مدیران و کارشناسان این شرکت تجربه های موفق و همچنین ناموفق در اجرای پروژه ­های نرم ­افزاری، سخت ­افزاری و خودکارسازی (مکانیزاسون) شرکت­ های متوسط و بزرگ را داشته ­اند.

هم اکنون زمان آن رسیده­ است که ، با استفاده از تجربیات گذشته، به مدیران سازمان­ ها در امر خرید نرم­ افزار و سایر راهکارهای فروش و خدمات پس از فروش یاری رسانیم. 

مشاوره برای انتخاب نرم افزار مناسب برای سازمان­ ها و یاری جهت بهبود تولید و جلوگیری از اتلاف وقت برای باز تولید موارد مورد ابهام با مشتریان به تولیدکنندگان نرم­ افزار از هدف­ های اصلی ما می­ باشد.

در یک کلام، هور ماه رابین خاور، زبان مشترک مشتری و تولید کننده است. نیازهای مشتری را به صورت درخواست به تولید کنندگان اعلام و درخواست­ های ایشان را پس از تولید و آزمون (تست) دقیق، تحویل خواهیم گرفت.

در این میان، در امر پشتیبانی نرم افزارهای تولید شده، به صورت تخصصی وارد خواهیم شد و سازمان­ها را جهت امور فناوری اطلاعات بی نیاز از سردرگمی جهت انتخاب خواهیم کرد.

هم­ اکنون، شرکت هورماه رابین خاور با هدف ارائه­ ی خدمات و محصولات در عرصه فناوری اطلاعات با استفاده و اقتباس از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، در ایران، تهران مشغول به فعالیت می‌باشد.

محصول برتر ما

نام برند: بی همتا
نام شرکت: هورماه رابین خاور
شماره ثبت: 466827

نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا محصولی از شرکت هور ماه رابین خاور است که در چند سال اخیر با تلاش همکاران و مشاوره های به جا و مفید با مشتریان توانسته نیاز مشتریان را در امر خدمات پس از فروش و انبارداری و حسابداری و … برطرف نماید

بعد از یکسال

پس از گذشت یکسال از ارائه نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا و با توجه به نیاز های بعضی از مشتریان عزیزمان، شرکت هورماه رابین خاور نرم افزار جدیدی را ارائه داد به نام (مونوپل)

مونوپل نرم افزار خدمات پس از فروش هور ماه رابین خاور است که نسخه ای پیشرفته و با قابلیت های جدیدی نسبت به بی همتا است

مونوپل سفارشی سازی شده برای استفاده در صنف تهویه مطبوع و تاسیسات می باشد که جهت سهولت در استفاده در صنف تهویه مطبوع و تاسیسات تغییرات چشمگیری داشته است

مونوپل، نرم افزار تخصصی تاسیسات و تهویه مطبوع
0%
بازخورد مثبت
0
پروژه ها تکمیل شده اند
0
مشتریان ما

نیازهایتان را با ما در میان بگذارید، مطمئن باشید راه حلی پیدا خواهیم کرد

هورماه

توسعه وب

طراحی و تولید نرم افزار های مبتنی بر وب

مدیریت

مدیریت و کنترل پروژه های نرم افزاری

توسعه دسکتاپ

طراحی و تولید نرم افزار های دسکتاپ

انواع راهکارهای نرم افزاری

CSS, CRM, ERP

مشتریان ما

هورماه، تحقق هر آنچه که در ذهن دارید

keyboard_arrow_up