درباره ی هورماه

درباره ­ی هورماه

شرکت هورماه رابین خاور(سهامی خاص)

 

هور ماه رابین خاور با هدف تولید،ارائه­ی راهکات، توسعه و همچنین حمایت از خریداران نرم­افزار در دی­ماه 1393 خورشیدی توسط گروهی از افرادی که سال­های تجربه­ی تولید و فروش نرم­افزارهای اطلاعاتی، سازمانی و بزرگ ملی را داشتند، تاسیس گردید.

 

سال­ها قبل از تاسیس شرکت هور ماه رابین خاور، مدیران و کارشناسان این شرکت تجربه­های موفق و همچنین ناموفق در اجرای پروژه­های نرم­افزاری، سخت­افزاری و خودکارسازی (مکانیزاسون) سازمان­های خصوصی و دولتی متوسط و بزرگ را داشته­اند.

 

هم اکنون زمان آن رسیده­است که ، با استفاده از تجربیات گذشته، به مدیران سازمان­ها در امر خرید نرم­افزار و سایر راهکارهای مدیریت فناوری اطلاعات یاری رسانیم. مشاوره برای انتخاب نرم­افزار مناسب برای سازمان­ها و یاری جهت بهبود تولید و جلوگیری از اتلاف وقت برای بازتولید موارد مورد ابهام با مشتریان به تولیدکنندگان نرم­افزار از هدف­های اصلی ما می­باشد.

 

در یک کلام، هور ماه رابین خاور، زبان مشترک مشتری و تولید کننده است. نیازهای مشتری را به صورت درخواست به تولید کنندگان اعلام و درخواست­های ایشان را پس از تولید و آزمون (تست) دقیق، تحویل خواهیم گرفت.

 

در این میان، در امر پشتیبانی نرم­افزارهای تولید شده، به صورت تخصصی وارد خواهیم شد و سازمان­ها را جهت امور فناوری اطلاعات بی نیاز از سردرگمی جهت انتخاب خواهیم کرد.

          هم­اکنون، شرکت هورماه رابین خاوربا هدف ارائه­ی خدمات و محصولات در عرصه فناوری اطلاعات با استفاده و اقتباس از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، در ایران، تهران مشغول به فعالیت می‌باشد.